Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Upgrade (2018) HD

Upgrade (2018) HD

Not man. Not machine. More.Jun. 01, 2018 100 Min.
Your rating: 9
7 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Në një të ardhme jo të largët teknologjia do jetë e shpërndarë dhe do kontrollojë çdo aspekt të jetës. Por a do arrijë në atë pikë sa të kontrollojë dhe vullnetin e lirë njerëzor?

TITULLI ORIGJINALUpgrade
VLERSIMI IMDb7.6 votes
VLERSIMI TMDb7.3 528 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...