Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Valentine’s Day (2010) HD

Valentine’s Day (2010) HD

A Love Story. More or Less.Feb. 10, 2010 (USA)125 Min.PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Jessica Alba isMorley Clarkson
Morley Clarkson
Jessica Biel isKara Monahan
Kara Monahan
Bradley Cooper isHolden Wilson
Holden Wilson
Eric Dane isSean Jackson
Sean Jackson
Patrick Dempsey isDr. Harrison Copeland
Dr. Harrison Copeland
Héctor Elizondo isEdgar Paddington
Edgar Paddington
Jamie Foxx isKelvin Moore
Kelvin Moore
Jennifer Garner isJulia Fitzpatrick
Julia Fitzpatrick
Topher Grace isJason Morris
Jason Morris
Anne Hathaway isLiz Curran
Liz Curran

PËRSHKRIMI

Ndërthurja e çifteve dhe beqarëve në Los Angeles, ndarjet dhe lidhjet në bazë të presioneve përreth dhe pritjet e ditës së Shën Valentinit.

TITULLI ORIGJINALValentine's Day
VLERSIMI IMDb5.7 98,909 votes
VLERSIMI TMDb5.6 842 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...