Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Valhalla Rising (2009) HD

Valhalla Rising (2009) HD

Sep. 04, 2009 (Denmark, UK)93 Min.NOT RATED
Your rating: 0
7.7 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Në vitet 1000 AD, për vite me rradhë Një Syrëshi, një luftëtar i heshtur me fuqi mbinatyrore, është mbajtur i burgosur nga kryetari i skandinavëve Barde. Ndihmuar nga Are, një skllav, Një Syrëshi vret kapësin e tij dhe së bashku …

Titulli origjinalValhalla Rising
Vleresimi IMDb6.0 45,522 votes
Vleresimi TMDb5.8 251 votes