Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Van Helsing (2004) HD

Van Helsing (2004) HD

The One Name They All Fear.May. 05, 2004 (USA, Czech Republic)132 Min.PG-13
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Hugh Jackman isVan Helsing
Van Helsing
Kate Beckinsale isAnna Valerious
Anna Valerious
Richard Roxburgh isCount Vladislaus Dracula
Count Vladislaus Dracula
Shuler Hensley isFrankenstein'
Frankenstein'
Will Kemp isVelkan
Velkan
Alun Armstrong isCardinal Jinette
Cardinal Jinette

Pershkrimi

Gjahtar i njohur i përbindëshave Van Hellsing, dërgohet në Transilvani për të ndaluar Kontin Drakula i cili është duke përdorur zbulimin e doktor Frankenstein dhe forcën e një njeriu-ujk për qëllime të këqija.

Titulli origjinalVan Helsing
Vleresimi IMDb6.0 205,465 votes
Vleresimi TMDb5.9 1265 votes