Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Vanishing on 7th Street (2010) HD

Vanishing on 7th Street (2010) HD

Stay in the light.Sep. 11, 2010 (USA)92 Min.R
Your rating: 0
8.2 5 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Kur një ndërprerje masive të energjisë zhyt qytetin e Detroit në errësirë totale, një grup i ndryshëm individësh do e gjejnë veten të vetmuar. E gjithe popullsia do te zhduket ne ajer duke lene mbrapa vetem rroba njerezish, makina te braktisura dhe erresire totale.

TITULLI ORIGJINALVanishing on 7th Street
VLERSIMI IMDb4.9 22,467 votes
VLERSIMI TMDb4.8 134 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...