Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Vanishing on 7th Street (2010) HD

Vanishing on 7th Street (2010) HD

Stay in the light.Sep. 11, 2010 (USA)92 Min.R
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Kur një ndërprerje masive të energjisë zhyt qytetin e Detroit në errësirë totale, një grup i ndryshëm individësh do e gjejnë veten të vetmuar. E gjithe popullsia do te zhduket ne ajer duke lene mbrapa vetem rroba njerezish, makina te braktisura dhe erresire totale.

Titulli origjinalVanishing on 7th Street
Vlerësimi IMDb4.9 22,467 votes
Vlerësimi TMDb4.8 134 votes