Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Varg Veum – The Consorts of Death (2011) HD

Varg Veum – The Consorts of Death (2011) HD

Apr. 08, 2011 97 Min.
Your rating: 0
9 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Varg Veum thirret nga shefi i policisë Hamre për një vrasje që ndodh në një fermë jashtë Bergenit. Një çift i martuar është vrarë brutalisht, dhe të gjitha provat tregojnë për birin e tyre birësues, 16 …

Titulli origjinalVarg Veum - Dødens drabanter
Vleresimi IMDb6.2 votes
Vleresimi TMDb6.4 8 votes