Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Velvet Buzzsaw (2019)

Velvet Buzzsaw (2019)

All art is dangerousFeb. 01, 2019 113 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Dan Gilroy
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Në botën e artit ndonjëherë çdo gjë duket e çuditshme dhe e pabesueshme, por kur një pronare galerie dhe punonjësja e saj zbulojnë dhe ekspozojnë pikturat e një artisti të panjohur më parë, gjërat kalojnë në paranormale. Një forcë e mbinatyrshme kthehet kundër të gjithë atyre që kanë përfituar nga ky art për t’u hakmarrë.

TITULLI ORIGJINALVelvet Buzzsaw
VLERSIMI IMDb5.81 votes
VLERSIMI TMDb5.6 395 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...