Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
DVD
Venom (2005) DVD

Venom (2005) DVD

He never hurt a soul until the day he died.Sep. 16, 2005 (USA)85 Min.R
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një grup adoleshentësh kanë frikë për jetën e tyre në kënetat e Luizianës, të ndjekur nga Z. Jangles, një njeri i pushtuar nga 13 shpirtra të këqij, dhe tani i pamëshirshëm në ndjekjen e viktimave të reja.

Titulli origjinalVenom
Vlerësimi IMDb4.7 8,311 votes
Vlerësimi TMDb4.5 39 votes