Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Wakefield (2016) HD

Wakefield (2016) HD

Sep. 02, 2016 (USA)106 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Tensioni nervor i një personi shkakton që ai të lërë gruan e tij dhe të jetojë në papafingo e tij për disa muaj.

TITULLI ORIGJINALWakefield
VLERSIMI IMDb6.4 5,570 votes
VLERSIMI TMDb6.2 44 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...