Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Walter (2015) HD

Walter (2015) HD

Heaven or hell. It's in his hands.Mar. 13, 2015 (USA)87 Min.N/A
Your rating: 10
10 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Uolltër Geri Benxhamin punon në kinemanë Cineplex si marrësi i biletave. Kur ishte 10 vjeç, ai bëri një marrëveshje me Zotin që të vendoste për fatin e përjetshëm të njerëzve dhe si shkëmbim i ati i tij do shkonte në Parajsë. Mirëpo, me shfaqjen e Gregut, Uolltër detyrohet të përballet me kuptimin e vërtetë të jetës dhe të ardhmes së tij.

Titulli origjinalWalter
Vleresimi IMDb5.3 1,563 votes
Vleresimi TMDb5.3 20 votes