Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Warfighter (2018) HD

Warfighter (2018) HD

Jun. 06, 2018
Your rating: 10
9 5 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Jerry G. Angelo isRusty Wittenburg '
Rusty Wittenburg '
Paul Logan isCaptain Jerry Pope
Captain Jerry Pope
Victoria Clare isOlivia Wittenburg
Olivia Wittenburg
Carolina Castro isVanessa Wittenburg
Vanessa Wittenburg
Michael King isLt. Blake Chapman
Lt. Blake Chapman
Jennifer L. Marshall isMajor Janet Boggs
Major Janet Boggs

PËRSHKRIMI

Rasti është një rreshter që mundohet të mbajë balancën mes punës dhe jetës së tij familjare. Ai lufton çdo ditë për të bërë ndryshimin mes realitetit dhe maktheve të tij të luftës. I dedikuar ndaj skuadrës dhe misionit të tij, ai është i gatshëm të japë dhe jetën e tij për pjesëtarët e skuadrës së tij…

TITULLI ORIGJINALWarfighter
VLERSIMI IMDb5.6 votes
VLERSIMI TMDb2 1 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...