Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
We Need to Talk About Kevin (2011) HD

We Need to Talk About Kevin (2011) HD

Sep. 28, 2011 (UK, USA)112 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Mamaja e Kevin mundohet ta dojë fëmijën e saj të çuditshëm, pavarësisht gjërave të këqija që ai thotë e bën ndërsa rritet. Por Kevin sapo ka filluar, dhe akti i tij final i tejkalon të gjitha ato që mund të mendohen.

TITULLI ORIGJINALWe Need to Talk About Kevin
VLERSIMI IMDb7.5 103,761 votes
VLERSIMI TMDb7.3 521 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...