Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
We Need to Talk About Kevin (2011) HD

We Need to Talk About Kevin (2011) HD

Sep. 28, 2011 (UK, USA)112 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Mamaja e Kevin mundohet ta dojë fëmijën e saj të çuditshëm, pavarësisht gjërave të këqija që ai thotë e bën ndërsa rritet. Por Kevin sapo ka filluar, dhe akti i tij final i tejkalon të gjitha ato që mund të mendohen.

Titulli origjinalWe Need to Talk About Kevin
Vlerësimi IMDb7.5 103,761 votes
Vlerësimi TMDb7.3 521 votes