Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
What the Bleep Do We Know (2004) HD

What the Bleep Do We Know (2004) HD

Time to get wise.Apr. 23, 2004 (USA)109 Min.R
Your rating: 8
8.7 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Kërkimi i një fotografi imagjinar për të rizbuluar veten shpirtërisht është i ndërlidhur me pamjet dokumentare të shkencëtarëve dhe teologëve që diskutojnë aspektet filozofike të fizikës kuantike.

TITULLI ORIGJINALWhat the #$*! Do We (K)now!?
VLERSIMI IMDb5.3 12,367 votes
VLERSIMI TMDb5.8 34 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...