Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
When Animals Dream (2014) BDRip

When Animals Dream (2014) BDRip

Jun. 12, 2014 (Denmark, France)84 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Maria 16 vjeçare jeton në një ishull të vogël me nënën e saj të sëmurë dhe babanë që kujdeset për familjen. Por papritur vdekje të mistershme fillojnë të shfaqen dhe Maria ndjen diçka të çuditshme brenda trupit të saj.

TITULLI ORIGJINALNår dyrene drømmer
VLERSIMI IMDb5.8 2,750 votes
VLERSIMI TMDb6.2 37 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...