Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
White House Down (2013) HD

White House Down (2013) HD

It will start like any other day.Jun. 27, 2013 (USA)131 Min.PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Jamie Foxx isPresident James Sawyer
President James Sawyer
Nicolas Wright isDonnie the Guide
Donnie the Guide
Michael Murphy isVice President Hammond
Vice President Hammond

Permbledhje

Teksa bënte një tur me vajzën e tij në Shtëpinë e Bardhë, një polic hidhet në aksion për të shpëtuar vajzën e tij dhe presidentin nga një grup paraushtarakësh të armatosur rëndë.

Titulli origjinalWhite House Down
Vlerësimi IMDb6.4 171,919 votes
Vlerësimi TMDb6.4 1654 votes