Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Wildlike (2014) HD

Wildlike (2014) HD

Sep. 25, 2014 (USA)104 Min.N/A
Your rating: 0
9 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Pasi kushtet në shtëpinë e saj të re janë bërë të padurueshme, një vajzë adoleshente ia mbath dhe bëhet shok me një burrë të vjetër për një marshim përmes labirintit të Alaskës.

TITULLI ORIGJINALWildlike
VLERSIMI IMDb6.6 2,982 votes
VLERSIMI TMDb6.6 35 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...