Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Wildlike (2014) HD

Wildlike (2014) HD

Sep. 25, 2014 (USA)104 Min.N/A
Your rating: 0
8.3 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pasi kushtet në shtëpinë e saj të re janë bërë të padurueshme, një vajzë adoleshente ia mbath dhe bëhet shok me një burrë të vjetër për një marshim përmes labirintit të Alaskës.

Titulli origjinalWildlike
Vlerësimi IMDb6.6 2,982 votes
Vlerësimi TMDb6.6 35 votes