Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
World War Z (2013) HD

World War Z (2013) HD

Remember Philly!Jun. 20, 2013 (USA)116 Min.PG-13
Your rating: 0
10 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Marc Forster
Director

Aktoret

Brad Pitt isGerry Lane
Gerry Lane
Mireille Enos isKaren Lane
Karen Lane
Abigail Hargrove isRachel Lane
Rachel Lane
Sterling Jerins isConstance Lane
Constance Lane
James Badge Dale isCaptain Speke
Captain Speke
Elyes Gabel isAndrew Fassbach
Andrew Fassbach
David Andrews isNavy Captain Mullenaro
Navy Captain Mullenaro
Ludi Boeken isJurgen Warmbrunn
Jurgen Warmbrunn
Fana Mokoena isThierry Umutoni
Thierry Umutoni

Pershkrimi

Shtetet e Bashkuara punësojnë Gerry Lane të shetisë të gjithë botën që të gjejë një kurë që të ndalojë epideminë e Zombive që kishte përmbysur ushtrinë dhe qeveritë.

Titulli origjinalWorld War Z
Vleresimi IMDb7.0 491,982 votes
Vleresimi TMDb6.7 4618 votes