Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Wrath of the Titans (2012) HD

Wrath of the Titans (2012) HD

Feel the WrathMar. 27, 2012 (Spain, USA)99 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Perseu guxon të shkelë ferrin për të shpëtuar babain e tij, Zeusin, i kapur nga djali i tij, Ares dhe nga vëllai i tij Heidis, të cilet lëshuan titanet në tokë.
Titulli origjinalWrath of the Titans
Vleresimi IMDb5.8 158,493 votes
Vleresimi TMDb5.5 1213 votes