Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
X: Night of Vengeance (2011) HD

X: Night of Vengeance (2011) HD

A jaded call-girl. A fledgling hooker. The night from hell.Dec. 31, 2010 (Australia)90 Min.NOT RATED
Your rating: 0
2 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

X, është vetëm për të rriturit, një thriller për dashurinë, fatin dhe arratisjen nga profesioni i vjetër i përjetuar nga dy gra, një natë që do të ndryshojë jetën e tyre përgjithmonë. Fati i bën që ato të dyja të takohen në një punë që shkon tmerrësisht keq dhe futen në një situatë të pakontrollueshme.

TITULLI ORIGJINALX
VLERSIMI IMDb5.6 6,093 votes
VLERSIMI TMDb5.4 37 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...