Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
You’re Not You (2014) HD

You’re Not You (2014) HD

Life is measured in moments that leave you breathless.Oct. 10, 2014 (USA)104 Min.R
Your rating: 0
6.5 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

 Një dramë e përqendruar në një pianiste klasike, e cila është diagnostikuar me sëmundjen e sklerozës amiotrofike laterale (SAL) dhe një studenteje të gjallërishme kolegji, e cila bëhet kujdestarja e saj.

TITULLI ORIGJINALYou're Not You
VLERSIMI IMDb7.4 18,075 votes
VLERSIMI TMDb7.3 193 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...