Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
Zatoichi: The Last (2010) HD

Zatoichi: The Last (2010) HD

May. 29, 2010 (Japan, France)131 Min.N/A
Your rating: 0
3 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Shpatari i verbër me emrin Zatoiçi, përpiqet të bëjë një jetë të qetë dhe normale me të shoqen e tij, por provokohet për një betejë dhe…

Titulli origjinalZatôichi: The Last
Vlerësimi IMDb5.4 296 votes
Vlerësimi TMDb4.6 4 votes