Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Zero (2018) HD

Zero (2018) HD

Dec. 21, 2018 164 Min.
Your rating: 0
8 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Anand L Rai
Director

AKTORËT

Shah Rukh Khan isBauaa Singh
Bauaa Singh
Katrina Kaif isZara Khan
Zara Khan
Anushka Sharma isChitrangada
Chitrangada
Tigmanshu Dhulia isAshok Singh
Ashok Singh
Abhay Deol isAditya Kapoor
Aditya Kapoor
Sheeba Chaddha isBeena Singh
Beena Singh
R. Madhavan isSrinivasan (Special Appearance)
Srinivasan (Special Appearance)
Deepika Padukone isHerself at a party
Herself at a party
Salman Khan isHimself in a dance show
Himself in a dance show

PËRSHKRIMI

Historia rrotullohet rreth Bauua Singh, një njeri i sfiduar vertikalisht, i cili është plot sharm dhe zgjuarsi, me pak shije arrogance. I lindur në një familje të pasur dhe në një ambient plot begati, ai sfidohet për të zgjeruar horizontin e tij dhe për të gjetur qëllimin e jetës.

TITULLI ORIGJINALशून्य
VLERSIMI IMDb6.0 votes
VLERSIMI TMDb5.7 19 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...