Familjar

Oliver Twist (2005) HD
0
HD
Oliver Twist (2005) HD
Një adaptim i rrëfenjës klasike të Dikensit, ku një djalë jetim njihet me një hajdut xhepash në rrugët e Londrës. Nga atje, ai hyn në një jetimore ku djemtë janë stëvitur për të vjedhur për mjeshtrin e tyre...
0/0
Nancy Drew and the Hidden Staircase (2019) HD
9.5
HD
Nancy Drew and the Hidden Staircase (2019) HD
Nancy dhe shoqet e saj nisen të zgjidhin misterin shtëpisë së pushtuar nga fantazmat në rezidencën Twin Elms. A do të mundet ajo t'i japë shpjegim dritave që pluskojnë, zhurmave dhe te qarave të çuditshme?..
9.5/2
How to Train Your Dragon: The Hidden World (2019) HD
10
HD
How to Train Your Dragon: The Hidden World (2019) HD
Kur Hikapi zbulon se dragoi i tij nuk është e vetmja Egërsirë Nate, ai duhet të gjejë Botën e Fshehur, strehën sekrete të dragonjve. Por për këtë duhet të luftojë me tiranin Grimel...
10/3
A Dog’s Way Home (2019)
10
HD
A Dog’s Way Home (2019)
Rruga e një qeni në shtëpi kronikon aventurën e ngrohtë të Bella, një qen i cili fillon një udhëtim epik 400 milje për në shtëpi pasi ajo është e ndarë nga njeriu i saj i dashur.
10/2
The Kid Who Would Be King (2019)
0
HDRIP
The Kid Who Would Be King (2019)
Magjia e shkollës së vjetër mblidhet në botën moderne kur Alex i ri godet shpatën mitike Excalibur. Ai së shpejti bashkon miqtë dhe armiqtë e tij, dhe ata bëhen kalorës që bashkojnë forcat me magjistarin legjendar Merlin. Së bashku, ata duhet të shpëtojnë njerëzimin nga magjistari i lig Morgana dhe ushtria e saj e luftëtarëve të mbinatyrshëm.
0/0
White Fang (2018) HD
10
HD
White Fang (2018) HD
Dhëmbi i Bardhë, i lindur nga bashkimi i një qeni-ulkonjë me një ujk, rritet për të patur forcën e kurajën e një ujku, me trupin e një qeni. Ai, bashkë me të ëmën, vijnë në një fshat indian, ku jeton i zoti i saj zemërmirë. Por, jeta e Dhëmbit të Bardhë nuk do të jetë e lehtë, kur ata që ...
10/2
The Lion King (2019)
0
Së shpejti...
The Lion King (2019)
Simba idolizon babain e tij, Mbretin Mufasa, dhe merr për zemër fatin e tij mbretëror. Por jo të gjithë në mbretëri festojnë ardhjen e të riut të cubave. Scar, vëllai i Mufasa-së dhe ish-trashëgimtar i fronit-ka plane të tijat. Beteja për Pride Rock është shkatërruar me tradhti, tragjedi dhe dramë, duke rezultuar në mërgimin e Simbës. Me ndihmën e një ...
0/0
Dumbo (2019)
0
Së shpejti...
Dumbo (2019)
Një elefant i vogël, me veshë të mëdhenj që e lejojnë atë të fluturojë, ndihmon në shpëtimin e një cirku në vështirësi, por kur ky cirk planifikon një sipërmarrje të re, Dumbo dhe miqtë e tij zbulojnë sekrete të errëta që fshihen përtej fasadës shndërritëse të cirkut.
0/0
The Queen’s Corgi (2019)
0
Së shpejti...
The Queen’s Corgi (2019)
Aventurat e Rex, qenushit më të dashur të mbretëreshës britanike, i cili humbet rrugën dhe përfundon në një grup qensh të të gjitha racave, që përballen dhe grinden me njëri-tjetrin. Gjatë rrugëtimit të tij epik për t'u kthyer tek mbretëresha, Rex bie në dashuri dhe zbulon vetveten...
0/0
Kim Possible (2019) HD
10
HD
Kim Possible (2019) HD
Kimi dhe Roni fillojnë gjimnazin dhe bëhen miq me Athinën. Nën drejtimin e Kimit, Athina bëhet anëtarja më e re e Ekipit të Plotfuqishëm dhe shpejt fillon t'ia kalojë asaj. Por kur Drakeni dhe Shego rishfaqen në Midelton, treshja duhet t'i ndalojë...
10/1
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) HD
7.8
HD
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) HD
Gellert Grindelwald ka shpëtuar nga burgu dhe ka filluar mbledhjen e pasuesve të magjistarëve të tij ngritur mbi të gjitha nga qeniet jo-magjike. I vetmi i aftë për t'i dhënë fund atij është magjistari që dikur e quajti mikun e tij më të afërt, Albus Dumbledore. Sidoqoftë, Dumbledore do të duhet të kërkojë ndihmë nga magjistari i cili dikur e ...
7.8/4
The Last Song (2010) HD
5.5
HD
The Last Song (2010) HD
Një dramë e përqendruar në një vajzë rebele e cila dërgohet në një qytet jugor për të qëndruar me babain e saj. Falë dashurisë së tyre reciproke për muzikën ata arrijnë të ribashkohen....Një histori rreth familjes, dashurisë së parë, shanseve të dyta dhe momentit në jetë që të çon në shtëpi.
5.5/2
The Grinch (2018) HD
9.3
HD
The Grinch (2018) HD
Një Grinch idhnak komploton për të shkatërruar Krishtlindjet në qytezën e Whoville.....
9.3/23
The Holiday Calendar (2018) HD
9.9
HD
The Holiday Calendar (2018) HD
Një fotografe e talentuar trashëgon një kalendar antik Krishtlindjesh që mund të parashikojë të ardhmen. A do të mundet ky kalendar ta drejtojë atë drejt një historie të bukur dashurie?
9.9/7
Johnny English Strikes Again (2018) HD
8.2
HD
Johnny English Strikes Again (2018) HD
Fatkeqësia godet kur një organizator kriminel zbulon identitetet e të gjithë agjentëve aktivë të fshehtë në Britani. Shërbimi sekret tani mund të mbështetet vetëm në një njeri - Xhoni English. Aktualisht mësimi në një shkollë të vogël prep, Xhoni buron përsëri në veprim për të gjetur hackerin misterioze. Që misioni të ketë sukses, ai do të ketë nevojë për të ...
8.2/38