Sport

Bayonet (2018) HD
0
HD
Bayonet (2018) HD
Migel "Bajoneta" Galindez, një boksier i tërhequr pas një ndodhie tragjike në jetën e tij ndodhet përpara një vendimi shumë të rëndësishëm nëse duhet të kthehet apo jo në karrierën e boksit...
0/0
Trading Paint (2019) HD
1
HD
Trading Paint (2019) HD
Dashuria dhe rivaliteti mes një veterani garash dhe djali i shokut të tij të ngushtë krijon shumë konflikte për një familje.
1/1
The Miracle Season (2018) HD
10
HD
The Miracle Season (2018) HD
Pas një tragjedie që ndodh në një ekip volejbolli vajzash, skuadra duhet të përpiqet të bashkohet përsëri dhe së bashku me trajneren e tyre të luftojnë për kampionatin shtetëror të shkollave...
10/3
Take the Ball, Pass the Ball (2018) HD
7.8
HD
Take the Ball, Pass the Ball (2018) HD
Një dokumentar rreth ekipit më të madh të futbollit. Për katër vite shpërthyese, Barça e Pep Guardiolës prodhoi futbollin më të mirë në histori, duke fituar tifozë nga e gjithë bota...
7.8/4
Creed II (2018) HD
9.7
HD
Creed II (2018) HD
Nën kujdesin e Roki Balboas, konkurrenti i fortë, Adonis Krid përballet me Viktor Dragon, djalin e Ivan Dragos në një ndeshje vdekjeprurëse boksi....
9.7/26
Green Street Hooligans 2 (2009) HD
0
HD
Green Street Hooligans 2 (2009) HD
Pas kulmit të "Green Street Hooligans", disa pjesëtarë të Uest Ham dhe Milluollit përfundojnë në burg. GSE shpejt zbulon mizorinë e jetës brenda sepse janë objektiv i vazhdueshëm i grupit më të shumtë në numër dhe më të mirë financuar të Milluollit...
0/0
Champion (2018) HD
9.3
HD
Champion (2018) HD
Një mundës dore koreano-amerikan shkon në Korenë e Jugut për një turne dhe gjen një motër, për të cilën nuk dinte gjë...
9.3/4
Pawn Sacrifice (2014) HD
7.5
HD
Pawn Sacrifice (2014) HD
E zhvilluar gjatë Luftës së Ftohtë, talenti amerikan i shahut, Bobi Fisher, e gjen veten mes dy superfuqive dhe problemeve të tij ndërsa sfidon Bashkimi Sovjetik...
7.5/2
Born Racer (2018) HD
7.3
HD
Born Racer (2018) HD
Këtu tregohet historia e dëshirës për të fituar në sportin më dinamik në botë...
7.3/3
The Transporter Refueled (2015) HD
9.2
HD
The Transporter Refueled (2015) HD
The Transporter Refueled : Frenk, një shofer i talentuar, ndihmon katër vajza të cilat shfrytëzoheshin për prostitucion, që të hakmerren ndaj tutorit të tyre dhe për të shpëtuar babain e tij....
9.2/26
Uncle Drew (2018) DVD
9.2
DVD
Uncle Drew (2018) DVD
Një djalosh i ri zezak kishte një ëndërr për të fituar turneun e basketbollit Rucker Classic në Harlem por humbet ekipin nga rivali i tij më i madh. Ai kthehet me një ekip pensionistësh me përpjekjen e tij të fundit për të fituar.
9.2/5
Bring It On (2000) HD
7.8
HD
Bring It On (2000) HD
Lina Cruz është nxitës-tifozja e zgjuar nga Lindja e Los Anxhelos që transferohet në një shkollë në Perëndim të Los Anxhelos, pasi nëna e saj e ve marton një njeri të pasur. Atje Lina përballet me një konkurrencë të fortë për fitimin e vendit kryesor në grupin e nxitës-tifozeve në shkollën e saj të re.
7.8/8
Dirt (2018) HD
10
HD
Dirt (2018) HD
-Në kërkim të një litari shpëtimi për ekipin e tij të garave off road, ish-lojtari Raden, merr në skuadrën e tij një hajdut makinash që po kërkon një shans të dytë. Por, ndërsa dy botët e tyre përplasen, ata duhet të luftojnë për të krijuar një aleancë të suksesshme edhe në pistën e garave...
10/2
Blue Crush (2002) HD
7
720p
Blue Crush (2002) HD
Si një surfere vajza përgatitet për një konkurrencë të madhe, ajo fillon të ndiejë diqka për një lojtar futbolli.
7/2
Mean Machine (2001) HD
7.5
HD
Mean Machine (2001) HD
Një yll i futbollit i cili është i burgosur sulmohet nga disa grup të burgut në një ndeshje kundër rojeve të burgut.
7.5/4