1985

Rocky IV (1985) HD
10
HD
Rocky IV (1985) HD
Boksieri i Bashkimit Sovjetik, Ivan Drago, vjen në Amerikë për t'u bërë pjesë e boksit profesionist të peshave të rënda. Në ndeshjen e parë miqësore ai vret Apollo Kridin. Roki kërkon të marrë hak për mikun e tij dhe pranon të shkojë në Rusi për t'u ndeshur me të. A do mundet Roki të fitojë kundra njeriut të hekurt?
10/2
The Protector (1985) HD
7.3
720p
The Protector (1985) HD
Dy policët Nju Jorkez, Billy Wong dhe Danny Garoni, udhëtojn në Hong Kong pasi vajza e një biznesmeni të pasur rrëmbehet nga lordi i drogës, z Ko.
7.3/3
American Ninja (1985) HD
9.7
720p
American Ninja (1985) HD
Ushtar amerikan, padyshim shumë i aftë në artet marciale, i vetëm shkon pas mercenarve në Filipine..
9.7/6
Rambo: First Blood Part II (1985) HD
10
720p
Rambo: First Blood Part II (1985) HD
John Rambo lirohet nga burgu nga qeveria për një mision top-sekret në vendin e fundit në Tokë ku ai do të donte që të kthehet në xhunglat e Vietnamit.
10/5