1992

Damage (1992) +18
5
HD
Damage (1992) +18
Një anëtar i Parlamentit bie çmendurisht në dashuri me të fejuarën e djalit të tij, pavarësisht rrezikut të zbulimit...
5/3
Tokyo Decadence (1992) +18
6.5
HD
Tokyo Decadence (1992) +18
KUJDES: KY FILM PËRMBAN SKENA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Një prostitutë e nënshtruar vuan nga keqpërdorimi i japonezëve dhe Yakuzas.Ajo nuk është e lumtur me punën e saj, dhe kërkon të gjejë ngushëllim nga fakti se i dashuri i saj është martuar...
6.5/2
Aladdin (1992) HD
7.8
HD
Aladdin (1992) HD
Princesha Jasmine është lodhur duke u detyruar të qëndrojë në pallat, kështu që ajo del në treg, në maskim, ku takon Aladdinin. Çifti bie në dashuri, edhe pse Jasmine mund të martohet vetëm me një princ. Pasi u hodh në burg, Aladdin u përfshi në një komplot për të gjetur një llambë misterioze, me të cilën Jafar i keq shpreson ...
7.8/4
The Silence of the Lambs (1991) HD
0
HD
The Silence of the Lambs (1991) HD
Klarice Starling është një student i lartë në akademinë e trajnimit të FBI-së. Xhek Krawford dëshiron që Klarice të intervistojë Dr. Hannibal Lekter, një psikiatër i shkëlqyer, i cili është gjithashtu një psikopat i dhunshëm, duke shërbyer jetën pas hekurave për akte të ndryshme vrasjesh dhe kanibalizëm. Krawford beson se Lekter mund të ketë njohuri për një rast dhe se ...
0/0
Reservoir Dogs (1992) HD
10
720p
Reservoir Dogs (1992) HD
Pasi një grabitje e thjeshtë shkon keq, kriminelët e mbijetuar fillojnë të dyshojnë se një prej tyre bashkëpunon me policinë.
10/5
Army of Darkness (1992) HD
5.7
HD
Army of Darkness (1992) HD
Një njeri transportohet aksidentalisht në vitin 1300 A.D., ku ai duhet të luftojë një ushtri të të vdekurve dhe të marrë Nekronomikon kështu që ai mund të kthehet në shtëpi.
5.7/6
Home Alone 2: Lost in New York (1992) HD
9.5
HD
Home Alone 2: Lost in New York (1992) HD
Një vit pasi Kevinin e harruan në shtëpi dhe iu desh të përballej me dy hajdutë, aksidentalisht ai e gjen veten në qytetin e Nju Jorkut dhe takon disa “fytyra të njohura”.
9.5/28
The Lover (1992) +18
7.8
HD
The Lover (1992) +18
KUJDES, FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER MOSHA MBI 18 VJEC! Një vajzë adoleshente e varfër angazhohet në një marrëdhënie të paligjshme me një trashëgimtar të pasur kinez në Saigon në vitin 1920. Për herë të parë në jetën e saj të re ajo ka kontroll, ku ajo me të dashurin e saj bëjnë gjatë një sërë takimesh fshehtë dhe ...
7.8/6
Kickboxer 3: The Art of War (1992) HD
5.5
720p
Kickboxer 3: The Art of War (1992) HD
David Sloan udhëton në Rio për një garë kick-box-i. Atje ai shpëton dy të rinj dhe ndalon një skllavërues të bardhë.
5.5/2
Malcolm X (1992) HD
0
720p
Malcolm X (1992) HD
Biografia epike e liderit influencues dhe nacionalist, me ngjyrë, nga jeta e tij e hershme ,fëmijëria me probleme, vrasja e babait predikues dhe diagnostikimi i mamasë me probleme shëndetsore në karrierën si gangster dhe burgut ku njihet me popullin islam deri tek antarësimi i tij në këtë të fundit.
0/0
Bitter Moon (1992) HD
0
720p
Bitter Moon (1992) HD
Çift britanik Fiona dhe Nigel Dobson po lundrojn për në Stamboll gjatë rrugës për në Indi. Ata ndeshen me një grua të bukur franceze, dhe atë natë Nigel takon vallëzuesen e vetme në pajisjet e anijes …
0/0
All Ladies Do It (1992) HD
7.4
720p
All Ladies Do It (1992) HD
VINI RE:  Filmi ka skena te forta erotike , andaj keshillohet të shikohet nga personat mbi 18 vjeq. Diana është tepër e lumtur në martesën e saj me Paolo , por për shkak të pasionit të saj të çmendur për Sex , ajo perfundon rregullisht në aventura erotike . Ajo nuk e fsheh këtë gjë nga Paoplo , por perkundrazi , ...
7.4/21
The Cutting Edge (1992) HD
10
720p
The Cutting Edge (1992) HD
Në Lojërat Olimpike Dimërore 1988 në Calgary, ne shohim Doug Dorsein që goditet në një lojë hokeji vicioz kundër Gjermanisë Perëndimore….
10/1
The Last of the Mohicans (1992) HD
8.2
720p
The Last of the Mohicans (1992) HD
Tre persona duhet të mbrojnë vajzën e një koloneli, Britanik në mes luftës së Francës me Indinë.
8.2/5