1994

The Ref (1994) HD
2
HD
The Ref (1994) HD
Një hajdut shtëpish braktiset nga partneri i tij në mes të një vjedhjeje dhe ai detyrohet të marrë peng një familje shumë problemtike natën e vigjiljes së Krishtlindjes....
2/1
The Crow (1994) HD
10
HD
The Crow (1994) HD
Çifti i dashuruar Eriku dhe Sheli vriten nga një bandë kriminelësh një natë para martesës së tyre, por një vit më pas Eriku rikthehet në botën e të gjallëve për t'u hakmarrë...
10/1
Once Were Warriors (1994) HD
10
HD
Once Were Warriors (1994) HD
Një dramë në lidhje me një familje maori në Auckland, Zelanda e Re. Lee Tamahori tregon historinë e vullnetit të fortë të Beth Hekës për të mbajtur familjen e saj së bashku gjatë kohës së papunësisë dhe abuzimit nga burri i saj i dhunshëm dhe alkoolik.
10/1
Disclosure (1994) HD
5.9
HD
Disclosure (1994) HD
Një specialist kompjuteri është paditur për ngacmim seksual nga një ish-dashnore, e cila kërcënon edhe karrierën e tij dhe jetën e tij personale. 
5.9/10
Baby’s Day Out (1994) HD
10
HD
Baby’s Day Out (1994) HD
Bink është një foshnje e cila ka prindër të adhurueshëm, një shtëpi të madhe dhe i ka mbetur vetëm të del në faqet e para të gazetës. Për fat të keq tre kindnapues e rrëmbejnë atë dhe kalojnë kohë të vështirë duke e mbajtur, por ai jo vetëm që qëndron një hap para atyre, por duket që është më i ...
10/7
Kickboxer 4: The Aggressor (1994) HD
7
HD
Kickboxer 4: The Aggressor (1994) HD
David Sloan duhet të udhëtojë për në Meksikë për të shpëtuar gruan e tij nga një padron i egër i drogës i cili është gjithashtu një armikë i vjetër.
7/3
A Pure Formality (1994) HD
8
HD
A Pure Formality (1994) HD
Onoff është një shkrimtar i njohur i cili nuk ka publikuar ndonjë libër të ri për mjaft kohë dhe është bërë një i vetmuar. Kur ai kapet nga policia në një natë të stuhishme, pa identifikim, …
8/1
True Lies (1994) HD
0
HD
True Lies (1994) HD
Një agjenti sekret, i kthehet jeta përmbys kur zbulon se gruaja e tij mund të ketë marrëdhënie me një shitës makinash të përdorura.
0/0
The Voyeur (1994) +18
9.1
720p
The Voyeur (1994) +18
FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES TË MOSHËS MBI 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA! Një profesor universiteti dyshon se gruaja e tij po e tradhton me babanë e tij.
9.1/9
Forrest Gump (1994) HD
10
720p
Forrest Gump (1994) HD
Forrest Gump, nuk eshte i zgjuar por, ka qenë rastësisht i pranishëm në shumë momente historike…
10/3
Leprechaun 2 (1994) HD
10
720p
Leprechaun 2 (1994) HD
Në ditëlindjen e tij të 1000-, një Leprechaun thotë se do të marr nuse atë që e bënë atë të teshtij tri herë, atëherë ajo është e tij … vetëm se nusja që ai zgjedh është e bija e robit të tij…
10/1
Legends of the Fall (1994) HD
10
720p
Legends of the Fall (1994) HD
Tregim epik i tre vëllezërve dhe babait të tyre që jetojnë në shkretëtirën e largët të viteve 1900 në SHBA dhe se si jeta e tyre është e prekur nga natyra, historia, lufta, dhe dashuria.
10/2
The Shawshank Redemption (1994) HD
9.4
FULL HD
The Shawshank Redemption (1994) HD
Andi Dufrein është një bankier i cili dënohet me burg të përjetshëm për vrasjen e gruas së tij dhe dashnorit të saj. Në burg ai njihet me Red-in, një tjetër të burgosur për vrasje, dhe kështu fillon një histori burgu dhe respekti të dyanshëm mes dy burrave.
9.4/22
The Specialist (1994) HD
9
720p
The Specialist (1994) HD
Një grua josh një ekspert bombash dhe e përfshin atë për të shkatërruar mafien qe ia ka vrarë familjen…
9/1
Little Women (1994) DVD
10
DVD
Little Women (1994) DVD
Jeta e motrave Mars gjatë pas luftës civile në Amerikë.
10/2