1995

I.D. (1995) HD
0
HD
I.D. (1995) HD
Katër policë infiltrohen në një bandë të huliganëve të futbollit me shpresën për të zbuluar liderët e tyre. Por për një nga katër policët, kufiri mes huliganizmit dhe punës bëhet i paqartë.....
0/0
La Haine (1995) HD
0
HD
La Haine (1995) HD
Kur një i ri arab arrestohet dhe rrihet keq nga policia, një protestë shpërthen në periferinë famëkeqe të Parisit. Tre nga bashkëmoshatarët e viktimës bredhin vërdallë, ndërsa përpiqen të përmbajnë zemërimin e tyre pas incidentit brutal. Kur njëri prej tyre gjen armën e një polici, nata e tyre mund të marrë një kthesë të zymtë...
0/0
Heat (1995) HD
8.7
HD
Heat (1995) HD
-Nje grup grabitesish bankash fillojne te frikesohen ndaj policise pas nje gabimi te bere ne grabitjen e tyre te fundit…
8.7/3
Sense and Sensibility (1995) HD
10
HD
Sense and Sensibility (1995) HD
Z. Dashud vdes shumë i pasur por nuk mund t’ia lë pasurinë gruas dhe tre vajzave për shkak të rregullave të trashigimisë.
10/1
Showgirls (1995) 18+
7.8
HD
Showgirls (1995) 18+
KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA  TË FORTA EROTIKE! Nomi, një vajzë e re, arrin në Las Vegas për t'u bërë kërcimtare dhe me vështirësi gjatë rrugës arrin të bëhet ndër velinat më të mira.
7.8/4
Nick of Time (1995) HD
0
HD
Nick of Time (1995) HD
Një burrë aspak i impresionues, çdo-ditë është i detyruar në një situatë ku i thuhet për të vrarë një politikan për të shpëtuar vajzën e tij të rrëmbyer.
0/0
Mortal Kombat (1995) HD
8.6
720p
Mortal Kombat (1995) HD
Tre mjeshtër të panjohur të arteve marciale janë thirrur në një ishull misterioz për të konkurruar në një turne rezultati i të cilit do të vendosë fatin e botës. 
8.6/5
Desperado (1995) HD
8.3
720p
Desperado (1995) HD
Një revolverist është përfshirë në një luftë me një kontrabandist vendas të drogës.
8.3/4
Ace Ventura: When Nature Calls (1995) HD
10
720p
Ace Ventura: When Nature Calls (1995) HD
Një detektiv i pensjonuar dhe një djalosh Ace Ventura, marri rrugen për të gjetur një simbol për një fisë, në Afrike e largët.
10/2
Ace Ventura: Pet Detective (1994) HD
8.5
720p
Ace Ventura: Pet Detective (1994) HD
Një detektivë budalla i specializuar për kafshë, vije në kërkim të një delfini të vjedhur, i cili duhet të bëjë çmendurin deri në zbulimin e ti.
8.5/6
Se7en (1995) HD
10
720p
Se7en (1995) HD
Dy detektivë, nje fillestar dhe nje veteran, gjurmojnë një vrasës serial i cili përdor 7 mëkatet si një mënyrë për t’u bërë i njohur.
10/4
Braveheart (1995) HD
6.9
720p
Braveheart (1995) HD
Deri në cilën pikë mund të shkojë një burrë me dëshirën e tij për hakmarrje? Protagonisti i kësaj historie prekse, Uilliam Uollas, lufton deri në vdekje për të ndjekur qëllimet e tij: të hakmerret për gruan që do, të cilën ia vrau barbarisht një ushtar anglez dhe të ndjekë deri në momentet e fundit të jetës dëshirën e tij të ...
6.9/8
Blue Juice (1995) DVD
0
DVD
Blue Juice (1995) DVD
JC është në fund të njëzetat e tij dhe jeton me të dashurën e tij Chloe në një qytet të vogël bregdetar në Angli. Ai është një legjendë surfer dhe një ditë, tre nga shokët e tij shfaqen, duke përfshirë Terry i cili është gati të martohet.
0/0
Before Sunrise (1995) HD
9.5
720p
Before Sunrise (1995) HD
Dy të rinj, një amerikan dhe një franceze, takohen në një tren dhe vendosin të kalojnë një natë së bashku, edhe pse pas lindjes së diellit aventurës së tyre mund t’i vijë fundi.
9.5/2
Casino (1995) HD
10
720p
Casino (1995) HD
Lakmia, mashtrimi, partë, pushti, dhe vrasja ndodhin në mes  dy miqve më të mirë mafioz, dhe një grua bëhet me trofe si një perandorësh kumore.
10/1