1996

Don’t Be a Menace to South Central (1996) HD
0
HD
Don’t Be a Menace to South Central (1996) HD
Trejin kthehet te vendi ku është rritur dhe takon të atin dhe miqtë e tij. Gjëra të çmendura ndodhin. Për shembull, Trej është më i madh se babai i tij; gjyshja e shokut te tij Lokut është një plakë që i pëlqen dhuna shan djalin e saj me pamje paksa ekscentrike që nuk është mjaftueshëm i ashpër etj...
0/0
Maximum Risk (1996) HD
10
HD
Maximum Risk (1996) HD
Një polic zbulon se ka një vëlla binjak të vdekur dhe zë vendin e tij, por përballet me problemet që kishte i vëllai me mafien dhe i duhet t'i zgjidhë. A do arrijë ai të gjejë vrasësin e vëllait dhe të zgjidhë problemet? Shikoni filmin për më tepër...
10/1
Daylight (1996) HD
5.5
HD
Daylight (1996) HD
Një fatkeqësi ndodh në një nga tunelet e Nju Jork, pasi shpërthimet shembin të dyja hyrjet e tunelit. Një hero mundohet të shpëtojë njerëzit e ngecur brenda e tij.
5.5/2
Jingle All the Way (1996) HD
10
HD
Jingle All the Way (1996) HD
Një shitës për një kompani dyshekësh është vazhdimisht i zënë në punën e tij dhe ai gjithashtu vazhdimisht e zhgënjen djalin e tij, pasi i mungon ekspozita karatesë e djalit të tij.Ai baba vendos të realizoj një ëndërr të pamundur pak para Krishtlindjeve për djalin e tij. Do të bëhet Torbo-Man, një figurë aksioni.
10/2
Bad Moon (1996) HD
10
HD
Bad Moon (1996) HD
Lufta e një njeriu për të përmbajtur mallkimin që ai fsheh brenda ... dhe përpjekja e tij e fundit për të çliruar veten me dashurinë e familjes. Por kur duket sikur po humbet betejën e tij dhe rrezikon gjithçka që ka më të dashur, qeni i familjes, Thor, është shpresa e fundit për mbijetesën e familjes së tij ... dhe ...
10/1
Thinner (1996) HD
0
720p
Thinner (1996) HD
Një avokat është i mallkuar nga një cigan për të humbur peshë … dhe humbë peshë … dhe humbë peshë …
0/0
Happy Gilmore (1996) HD
9.8
HD
Happy Gilmore (1996) HD
Një lojtar hokej refuzuar vë aftësitë e tij në fushën e golfit për të ruajtur shtëpinë e gjyshes së tij.
9.8/5
Bloodsport 2 (1996) HD
10
720p
Bloodsport 2 (1996) HD
Pas hajdut Alex Cardo e kapur duke vjedhur një Katana të lashtë në Azinë Lindore, ai shpejt e gjen veten të burgosur dhe rrahur nga turma atje. Sidomos një nga rojet, Demien, ndjehet i mërzitur nga Alex pamja dhe torturat atë sa herë që ai merr mundësinë. Alex gjen një mik dhe këshilltar në Jailhouse, Master Sun, i cili mëson ...
10/1
Trainspotting (1996) HD
10
720p
Trainspotting (1996) HD
Renton, i zhytur thellë në skenën e drogës në Edinburg, përpiqet për tu pastruar dhe të largohet, pavarësisht nga joshja e drogës dhe ndikimi i miqve.
10/1
Silent Trigger (1996) HD
10
720p
Silent Trigger (1996) HD
Waxman është një ish-ushtar i forcave speciale i cili tani është duke punuar si një vrasës i profilit të lartë për një agjenci të fshehtë të qeverisë. Kur një mision i fshehtë shkon tmerrësisht keq, Waxman dhe shoku i tij vrasësi Clegg bëhen objektiva kryesorë të agjencis.
10/5
Independence Day (1996) HD
10
720p
Independence Day (1996) HD
Amerikë, në prag të festimeve për Ditën e Pavarësisë, është perceptuar një sinjal radio që vjen nga jashtë hapësirës tokësore. Alienet vijnë dhe qëllimi i tyre është për të pushtuar dhe shkatërruar. Presidenti i ri Tomas J. Uitmor njofton në televizion se alienët janë shpërndarë në të gjithë botën: mesazhi shkakton panik! Arma më e mirë e njeriut është vullneti për të mbijetuar….
10/3
Broken Arrow (1996) HD
0
720p
Broken Arrow (1996) HD
Terroristët vjedhin mbushje bërthamore nga ushtria amerikane, por nuk llogarisin në një pilotë dhe një roje të parkut nacional të cilët shkatërrojn planin e tyre.
0/0
Foxfire (1996) DVD
10
DVD
Foxfire (1996) DVD
Historia e pesë vajzave adoleshente që formojnë një lidhje të pazakontë pas rrahjes se një mësuesi i cili i ka ngacmuar seksualisht. Ata ndërtojnë një miqësi të fortë, por mënyrat e tyre të egra të fillojnë të dalin nga …
10/1
Escape from L.A. (1996) HD
1.5
720p
Escape from L.A. (1996) HD
Snake Plissken është thirrur edhe një herë nga qeveria e Shteteve të Bashkuara për të rimarrë një pajisje të mundshme të fundit të botës nga Los Angeles, tani një ishull autonom ku dëbohen të pаdëshiruarit. 
1.5/2