1997

Mr. Nice Guy (1997) HD
0
HD
Mr. Nice Guy (1997) HD
Një shef kuzhine kinez përfshihet aksidentalisht me një reportere lajmesh e cila filmoi një marrëveshje droge e cila shkoi keq dhe tani përndiqet nga bandat që duan të marrin videokasetën...
0/0
Mousehunt (1997) HD
1
HD
Mousehunt (1997) HD
Dy trashëgimtar të paaftë kanë vendosur për të shpëtuar shtëpinë e tyre antike nga miu i cili është përcaktuar me vendosmëri të qëndroi aty ku është...
1/1
Dobermann (1997) HD
6.8
HD
Dobermann (1997) HD
Dobermann kriminel karizmatik, i cili mori armë e tij të parë kur ai u pagëzua, drejton një bandë të grabitësve brutalë. Pas një grabitje komplekse dhe brutale të bankës, ata janë duke u gjuajtur nga policia e Parisit. Gjuetia udhëhiqet nga polic Sadisti Christini, i cili ka vetëm një qëllim: ta kapë Dobermannin me çdo kusht.
6.8/4
Another Nine & a Half Weeks (1997) +18
6.4
HD
Another Nine & a Half Weeks (1997) +18
Mickey Rourke reprizon rolin e tij si Gjoni misterioz dhe seksi në këtë avull, ankthi të mbushur. Kur John udhëton për në Paris për të marrë pjesë në një shitje art.
6.4/8
The Jackal (1997) HD
7.8
HD
The Jackal (1997) HD
Një snajper i burgosur i IRA-se është liruar për të ndihmuar qe të ndaloj një vrasës brutal, “te padukshëmin” ne përfundimin e punës se tij të ardhshme.
7.8/4
L.A. Confidential (1997) HD
10
HD
L.A. Confidential (1997) HD
Derisa korrupsioni rritet në në Los Angjelosin e viteve 1950, tre policë – një rrugaq, një brutal, dhe një i dobët – hetojn një seri vrasjesh me markën e tyre të drejtësisë.
10/3
Amistad (1997) HD
10
HD
Amistad (1997) HD
Filmi bënë fjalë rreth një kryengritje në vitin 1839 në bordin e një anije skllevërish që po udhëtonin drejt bregdetit verilindor të Amerikës. Pjesa më e madhe e historisë përfshin një dramë në dhoma gjykatash për njeriun e lirë që udhëhoqi revoltën.
10/8
Open Your Eyes (1997) HD
10
DVD
Open Your Eyes (1997) HD
Një burrë shumë i pashëm gjen dashurinë e jetës së tij, por pëson një askident dhe duhet të bëjë operacion fytyrën.
10/2
Lolita (1997) 18+
5
HD
Lolita (1997) 18+
Një profesor Britanik shpërngulet në Amerikë për të dhënë mësim, pasi kërkon një apartament me  me qira më në fund takohet me një pronare e cila i ofron një dhomë , por pas një kohe gjërat marrin drejtim tjeter pasi martohet me qira-dhënsen e cila ka edhe një vajzë 14 vjeqare.Megjithëse e urren nënën e saj, ai martohet me të ...
5/5
Home Alone 3 (1997) HD
8.9
720p
Home Alone 3 (1997) HD
Alex Pruitt, një djalë i ri nëntë vjecar jeton në Çikago, dhe shmang hajdutët të cilët kërkojnë një chip top-sekret në makinën e tij lodër që ka lidhje me një akt terrorist të një organizate të Koresë së Veriut.
8.9/27
The Lost World: Jurassic Park (1997) HD
9.7
HD
The Lost World: Jurassic Park (1997) HD
Katër vjet pasi dinosaurët e edukuar gjenetikisht në Parkun Jurassic, multimillionari John Hammond goditi teoricien e kaosit Ian Malcolm duke zbuluar se Hammond ka edukuar më shumë kafshë të egra në një vend të fshehtë. Malcolm, paleontologu i tij dhe një videographer për kafshë të egra bashkohet me një ekspeditë për të dokumentuar sjelljen e natyrshme dhe vdekjeprurëse te ketyre ...
9.7/6
Austin Powers (1997) HD
10
HD
Austin Powers (1997) HD
Një agjent i fshehtë Hipi i viteve 1960 është mbajtur i ngrirë që kundërshtojë armikun e tij më të madh në vitet 1990, ku qëndrimet sociale janë jashtë vendit te vet.
10/1
Good Will Hunting (1997) HD
10
720p
Good Will Hunting (1997) HD
Një vrasës i kalitur bën lojë të dyfishtë në një luftë mes dy bandave ruse dhe bëhet objekt i një armiku të panjohur.
10/4
The Peacemaker (1997) HD
0
720p
The Peacemaker (1997) HD
Një kolonel i ushtrisë amerikane dhe një grua civile е mbikëqyrjes duhet тë gjejn armët e vjedhura bërthamore ruse para se ata të përdoren nga terroristët.
0/0
Wag the Dog (1997) HD
0
720p
Wag the Dog (1997) HD
Pak para zgjedhjeve, një mjek dhe një producent Hollivudi bashkojnë përpjekjet për të fabrikuar një luftë në mënyrë që të mbulojnë një skandal seksual presidencialë.
0/0