2000

Get Carter (2000) HD
0
HD
Get Carter (2000) HD
Xhek Karterit i duhet të lëshojë të gjitha potencialet e pistoletës hakmarrëse pasi del nga jeta e tij e vetmuar dhe shkon tek kunata dhe mbesa e tij për të hetuar vdekjen misterioze të vëllait të tij...
0/0
Cast Away (2000) HD
9.3
HD
Cast Away (2000) HD
Një ekzekutiv i FedEx duhet të transformojë veten fizikisht dhe emocionalisht për ti mbijetuar , pasi airoplani i tij rrëzohet  në një ishull të shkretë.
9.3/4
Reindeer Games (2000) HD
8
HD
Reindeer Games (2000) HD
Pasi ka qenë i burgosur për 6 vjet për vjedhje makinash, Rudi Dankan(Ben Affleck) është ditë larg nga lirimi siç është dhe shoku i tij i qelisë Niku (James Frain) i cili është duke vuajtur një dënim 2 vjeçar nën akuza të tjera. Niku ka një seri fotografish të marra si pasojë e një korrespondence romantike me një vajzë të ...
8/1
George Washington (2000) HD
0
FULL HD
George Washington (2000) HD
Një grup i fëmijëve, në një qytet të vogël depresionues, bashkohen për të mbuluar një gabim tragjik të një vere.
0/0
Snatch (2000) HD
10
HD
Snatch (2000) HD
Në këtë film me një atmosferë pak dramatike dhe shumë qesharake. Kurthe, baste, boks ilegal dhe njerëz që ndjekin njëri-tjetrin për një diamant me vlerë të madhe. Me aktorët e mirënjohur: Jason Statham, Brad Pitt, Vinnie Jones, Alan Ford, Benicio Del Toro, Dennis Farina, e shumë të tjerë....
10/1
Bring It On (2000) HD
7.8
HD
Bring It On (2000) HD
Lina Cruz është nxitës-tifozja e zgjuar nga Lindja e Los Anxhelos që transferohet në një shkollë në Perëndim të Los Anxhelos, pasi nëna e saj e ve marton një njeri të pasur. Atje Lina përballet me një konkurrencë të fortë për fitimin e vendit kryesor në grupin e nxitës-tifozeve në shkollën e saj të re.
7.8/8
Traffic (2000) HD
10
HD
Traffic (2000) HD
Një gjyqtar konservator emërohet nga Presidenti për të drejtuar luftën e Amerikës kundër drogës, por zbulon se vajza e tij adoleshente është një e droguar.
10/2
Unbreakable (2000) HD
0
HD
Unbreakable (2000) HD
Një njeri i zakonshëm bën një zbulim interesant kur në një aksident treni vdesin të gjithë udhëtarët  , ndërsa vetëm ky shpëton pa as edhe një dëmtim të vetëm. Përgjigja ndaj këtij misteri mund të qëndrojë ndaj nje njeriu misterioz që vuan nga një sëmundje që i bën kockat e tij aq të brishta sa qelqi.
0/0
Ginger Snaps (2000) HD
7
HD
Ginger Snaps (2000) HD
Dy motrat të fiksuara pas vdekjes, të shpërndarë në lagjen e tyre periferike, duhet të merren me pasojat tragjike, kur njëra prej tyre kafshohet nga një njeri-ujk vdekjeprurës.
7/3
O Brother Where Art Thou (2000) HD
9.2
HD
O Brother Where Art Thou (2000) HD
Poemë epike e Homerit “Odisea”, e vendosur në jug të thellë gjatë 1930. Në të, arratisen tre te dënuarit në kërkim për thesarin e fshehur, ndërsa një njeri i ligjit i pamëshirshëm i ndjek ata.
9.2/5
Tinto Brass (2000) +18
8.6
DVD
Tinto Brass (2000) +18
Ky film është i shkurtër: Një djalë i ri italian hyn në metro me një mik, dhe afër tyre kalon një grua sa po ka dalur nga banjo “publike” dhe papritmas , fustani i saj shko lart….
8.6/11
Padre Pio – Part 1 (2000) DVD
7
DVD
Padre Pio – Part 1 (2000) DVD
Djali i varfër italian fshatari Francesco tashmë ka vizionet e Jezusit dhe të Marisë si fëmijë, por Djalli e viziton gjithashtu atë. Ai, Francesco, është mjaft i sigurtë se ai do të bëhet prift. Pas hyrjes në Urdhrin Kapucin, bëhet e qartë se Padre Pio (emri i tij i ri) ka kompetenca që nuk mund të shpjegohen në mënyrë racionale: ...
7/4
Gladiator (2000) HD
9.1
HD
Gladiator (2000) HD
Kur një gjeneral Romak tradhtohet dhe familja e tij vritet nga djali i korruptuar i një perandori, ai shkon në Romë si gladiator për t’u hakmarrë.
9.1/22
Harrison’s Flowers (2000) HD
10
HD
Harrison’s Flowers (2000) HD
Kur një fotoreporter i Newsweek zhduket në Jugosllavin e shkatërruar nga lufta, gruaja e tij udhëton për në Evropë për ta gjetur atë.
10/1