2003

The Hunted (2003) HD
0
HD
The Hunted (2003) HD
Një thriller që ka në qendër të tij një vrasës të trajnuar dhe trajnuesin e tij. Vrasësi Hallam (Benicio Del Toro), përndiqet nga makthet, që nga pjesëmarrja e tij në luftën e Kosovës dhe, ai nuk arrin dot t’i japë fund manisë së tij për të vrarë… Tashmë, mësuesi do të jetë përballë nxënësit, në një rivalitet ku herë pas ...
0/0
21 Grams (2003) HD
0
HD
21 Grams (2003) HD
Një aksident i frikshëm sjell së bashku një matematikan të sëmurë kritik, një nënë të pikëlluar, dhe një ish të dënuar...
0/0
Dorm Daze (2003) +16
1
HD
Dorm Daze (2003) +16
Gjatë një pasdite të çmendur në jetën e disa studentëve në një konvikt gjithçka do ndizet me ardhjen e dy vajzave të ndryshme me të njëjtin emër: Dominika. (+16)
1/1
The Blind Swordsman: Zatoichi (2003) HD
10
HD
The Blind Swordsman: Zatoichi (2003) HD
Një shpatar i verbër mbërrin në një qytet të kontrolluar nga banda. Aty ai takon dy vajza të cilat kanë të njëjtat qëllime si ai...
10/1
Dogville (2003) HD
1
HD
Dogville (2003) HD
Një grua që ia mbath nga një bandë keqbërësish pranohet pa dëshirë nga njerëzit e një qyteti të vogël në Kolorado. Ajo pranon të punojë për ta si këmbim, por kupton se mbështetja e tyre ka një çmim, ndërkohë që sekreti i saj i rrezikshëm është afër...
1/1
The Life of David Gale (2003) HD
0
HD
The Life of David Gale (2003) HD
" Jeta e David Gejl " : Një burrë kundër dënimit me vdekje akuzohet për vrasjen e një mikeshe aktiviste dhe dërgohet në qelinë e vdekjes...
0/0
Elf (2003) Shqip
10
HD
Elf (2003) Shqip
Një ditë Krishtlindje, gjatë një ndalese në një jetimore, një djalë i mitur me emrin Buddy, i mahnitur nga pamja e një arush pellushi, futet në thesin e dhuratave të Santa Klaus-it, ndërsa ai është duke shpërndarë lodra në jetimore në prag të Krishtlindjeve. Santa Klausi pa e ditur e merr fëmijën në Polin e Veriut
10/4
Out of Time (2003) HD
10
HD
Out of Time (2003) HD
Një Shefi i respektuar i policisë në Banyan Key të vogël, Florida, duhet të zgjidhë një vrasje të dyshimtë të dyfishtë përpara se ai vetë të bjerë nën dyshim. Matt Lee duhet të qëndrojë disa hapa përpara forcës së tij të policisë dhe të gjithë atyre që ai ka besuar për të gjetur të vërtetën.
10/1
Twentynine Palms (2003) +18
8.2
HD
Twentynine Palms (2003) +18
KUJDES! FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE DHE NUDITET! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! David është nje fotograf i pavarur dhe Katia nje e papunë të cilë jetojnë ne Los Anxhelos por ata nisen drejt shkretëtirës se Kalifornisë. Rrugës ata eksperimentojnë si çift ne natyrë ose kudo.
8.2/6
Mystic River (2003) HD
9
HD
Mystic River (2003) HD
Jimmy, Dave, Sean, kur ishin fëmijë ishin tre shok të pandarë. Tani vdekja tragjike e vajzës së njërit prej tyre i ribashkon dhe Sean-i i cili është polic ka për detyrë që të hetojë çështjen...
9/3
Beyond Borders (2003) HD
8.3
HD
Beyond Borders (2003) HD
Përtej Kufijve është një tregim epik i romancës së trazuar midis dy të dashuruarve parashtruara kundër zonave më të rrezikshme në botë.
8.3/3
Confidence (2003) HD
4.3
HD
Confidence (2003) HD
Jake Vig është një mashtrues i zoti gati për aktin e radhës për të hakmarrë shokun e tij.
4.3/3
Oldboy (2003) HD
0
HD
Oldboy (2003) HD
-Një burrë pasi rrëmbehet dhe burgoset për 15 vjet, ai lëshohet, vetëm për të parë se si duhet të gjejë kapsit e tij brenda pesë ditëve. ...
0/0
Spring, Summer, Fall, Winter… and Spring (2003) HD
10
HD
Spring, Summer, Fall, Winter… and Spring (2003) HD
Jeta e psikologut Piter Bouers është futur në trazira, kur ai zbulon se pacientët e tij janë në fakt fantazma. Piteri lundron në të kaluarën e tij për të zbuluar një sekret të tmerrshëm.
10/1
What a Girl Wants (2003) HD
9.1
HD
What a Girl Wants (2003) HD
Një adoleshente amerikane mëson që babai i saj është një politikan i famshëm anglez që ka vënë kantidaturën për zgjedhje. Megjithëse ajo mezi po pret ta gjejë, e kupton që kjo gjë mund të shkaktojë një skandal dhe mund t’i kushtojë atij zgjedhjet.
9.1/11