2004

Cellular (2004) HD
7.5
HD
Cellular (2004) HD
Një djalë i ri merr një telefonatë në celularin e tij nga një grua më e madhe. Çfarë është interesante? Gruaja pretendon se e kanë rrëmbyer; dhe rrëmbyesit do të marrin dhe djalin dhe burrin e saj...
7.5/2
Collateral (2004) HD
0
HD
Collateral (2004) HD
Vinsent është një vrasës me kontratë i ftohtë që llogaritë gjithçka: është i jashtëzakonshëm në lojën e tij të tmerrshme. Maks është një shofer taksie me ëndrra të mëdha por pa rezultat. Në këtë natë fatale, Maksi duhet të shëtisi Vinsentin për detyrën e tij të re: një natë, 5 ndalesa, 5 vrasje dhe dalja e tij nga skena. Dhe ...
0/0
Yes (2004) HD
10
HD
Yes (2004) HD
Në këtë film, tregohet pothuajse tërësisht në pentameter jambik, ajo është një shkencëtare në një martesë pa dashuri me Antonin, një politikan dinak. Ai është një mjek libanez në mërgim, duke punuar …
10/1
Born to Fight (2004) HD
10
HD
Born to Fight (2004) HD
Një grup atletësh që po ndihmojnë një fshat të varfër duhet të ndalojnë një tiran të ligë dhe njerëzit e tij që po terrorizojnë fshatin...
10/1
Torque (2004) HD
9.5
HD
Torque (2004) HD
Motoristi Keri Ford fajësohet nga një kapo bande motoristësh për vrasjen e vëllait të kreut të bandës rivale të drejtuar nga Trei (Ice Cube). Ford tani është në arrati në përpjekje për të pastruar emrin e tij.
9.5/2
3-Iron (2004) HD
6
HD
3-Iron (2004) HD
Një djalë i ri thyen shtëpitë e zbrazëta të njerëzve që janë me pushime për të qëndruar në to për disa ditë.
6/1
Exorcist: The Beginning (2004) HD
10
HD
Exorcist: The Beginning (2004) HD
Vite më parë babai Lankester Merrin ndihmoi ne shpetimin e Regan MacNeil, ku ai perballet me disa demon Pazuzu ne Afriken Lindore. Ky është tregimi i betejës fillestare të At Merrin me Pazuzun dhe rizbulimin e besimit të tij.
10/5
Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) HD
10
HD
Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) HD
Kur marredhënia e tyre prishet, një çift vendos të fshijë kujtimet përmes një procedurë cerebrale. Por vetëm përmes procesit të fshirjes ata arrijnë të kuptojnë se çfarë kanë humbur.
10/4
Trauma (2004) HD
0
HD
Trauma (2004) HD
Pas zgjimit nga koma zbulon se gruaja e tij është vrarë në një aksident me makinë, dhe bota e Benit mund edhe të ketë ardhur në një fund. Disa javë më vonë, Ben del nga spitali dhe, përpiqet për të filluar një …
0/0
Walking Tall (2004) HD
9.6
HD
Walking Tall (2004) HD
Një ish-ushtar i SH.B.A-ve rikthehet në qytetin e tij të cilin e gjen të tejmbushur me krim dhe korrupsion, dhe për këtë detyrohet të pastrojë shtëpinë e tij.
9.6/8
The Manchurian Candidate (2004) HD
8
HD
The Manchurian Candidate (2004) HD
Në mes të Luftës së Gjirit, ushtarët janë rrëmbyer dhe i është shpërlar truri për qëllime të liga. 
8/5
District B13 (2004) HD
10
HD
District B13 (2004) HD
Vendosur në geto të Parisit në vitin 2010, një polic i fshehtë dhe ish-bandit përpiqet të depërtojë në një bandë për të çaktivizuar një bombë neutrone.
10/2
Seven Dwarfs (2004) HD
7
HD
Seven Dwarfs (2004) HD
Shtatë gjygja jetojnë thellë brenda një zone të pyjeve pa asnjë vajzë, por shpejt ata takohem me një vajzë të bukur magjepse.
7/3
The Machinist (2004) HD
7.3
HD
The Machinist (2004) HD
Machinist është tregimi i Trevor Reznik, një operator torno që po vdes nga pagjumësia. Në një dyqan makine, rreziqet profesionale janë mjaft të këqija në rrethana normale; por për Trevor rreziqet janë të përbërë nga lodhja. Trevor ka humbur aftësinë për të fjetur. Kjo nuk është pagjumësi e zakonshme ...
7.3/3
Wake of Death (2004) HD
8.6
HD
Wake of Death (2004) HD
Pasi gruaja e tij vritet brutalisht, një ish-polic i shpallë luftë triadës kineze...
8.6/8