2007

Shoot ‘Em Up (2007) HD
10
720p
Shoot ‘Em Up (2007) HD
Smith, një burrë që duket normal me një pasion të çuditshëm për karotat shpëton jetën e një foshnje ndërkohë që ëma ekzekutohet nga vrasës misterioz: ky gjest për atë do të ketë pasoja të paparashikueshme, sepse objektivi i vërtetë i vrasësve ishte foshnja.
10/2
Mongol (2007) HD
9.6
HD
Mongol (2007) HD
Ky film tregon per jeten e hershme te Xhenxhis Kanit, i cili ishte nje skllav, para se te pushtonte gjysmen e botes, per fshire dhe Rusine, ne vitin 1206.
9.6/5
Awake (2007) HD
10
HD
Awake (2007) HD
Ndërsa po i nënshtrohet një operacioni të zemrës, një njeri përjeton një fenomen të quajtur "ndërgjegjësim anestezie", gjë që e lë zgjuar por paralizuar gjatë gjithë operacionit. Ndërsa shfaqen pengesa të ndryshme, gruaja e tij duhet të marrë vendime që ndryshojnë jetën gjatë mundjes me dramën e saj personale.
10/3
Sunshine (2007) HD
10
HD
Sunshine (2007) HD
Një ekip astronautësh ndërkombëtarë është dërguar në një mision të rrezikshëm për të ringjallur diellin që është në prag të vdekjes me një bombë atomike bërthamore në vitin 2057.
10/1
Shooter (2007) HD
7
HD
Shooter (2007) HD
Një qitës që jeton larg njerëzve në një shtëpi në mal është thirur përsëri në veprim pasi mësohet për një  komplot për të vrarë presidentin. Por zbulon se i kanë ngritur kurth që ta fahësojnë për atë atentat. Ai shkon në kërkim për të gjetur vrasësin e vërtetë dhe për të gjetur se kush saktësisht e kishte futur në kurth, ...
7/9
Savage Grace (2007) HD
0
720p
Savage Grace (2007) HD
Një dramatizim i rastit të vrasjes tronditëse të Barbara Daly Baekeland, e cila ndodhi në një banesë luksoze në Londër të premten 17 Nëntor 1972. Krimi i përgjakshëm shkaktoi një tronditje në të dy anët e Atlantikut dhe mbetet një nga tragjeditë më të paharrueshme amerikane …
0/0
Musallat (2007) HD
0
HD
Musallat (2007) HD
Historia e një çifti të ri të përndjekur nga forca misterioze që duket se janë të pushtuar dhe nga elemente të fortë gjithashtu. Jeta e qetë e Suatit dhe Nurkanës trazohet kur fillojnë të fiksohen nga krijesa mbinatyrore...
0/0
Mr. Brooks (2007) HD
7
HD
Mr. Brooks (2007) HD
Një thriller psikologjik rreth një burri, i cili kontrollohet nga dashuria për të vrarë dhe sakatuar njerëz...
7/2
The Counterfeiters (2007) HD
9
720p
The Counterfeiters (2007) HD
Historia e operacionit Bernhard – operacioni më i madh i falsifikimit në histori, i kryer nga Gjermania gjatë Luftës së Dytë Botërore.
9/3
The Contractor (2007) HD
10
HD
The Contractor (2007) HD
Një ish-agjenti të CIA-së i kërkohet të heqë qafe një terrorist, vetëm për ta realizuar ai është zgjedhur nga ish-punëdhënësi i tij. 
10/1
Alvin and the Chipmunks (2007) HD
6.2
HD
Alvin and the Chipmunks (2007) HD
Një kompozitor me emrin Dave Seville gjen sukses të madh kur ai vjen me një treshe Ketrusha këngëtarë: Lideri i tyre çapkën, Alvin, i zgjuari Simon, dhe topolaku, Theodore...
6.2/6
Lions for Lambs (2007) HD
8
HD
Lions for Lambs (2007) HD
Një dramë, e fuksuar në  Afganistan të cilit jan dërguar një kongresmen, një gazetar dhe një profesor , një ngjarje e përfshir mes 2 ushtrive dhe armiqev të përcaktuar në një sekuencë prapa linjave.
8/1
Bee Movie (2007) HD
10
HD
Bee Movie (2007) HD
Barry B. Benson, një bletë që sapo ka mbaruar shkollën, është zhgënjyer në zgjedhjen e tij të vetme të karrierës: duke bërë mjaltë. Në një udhëtim të veçantë jashtë kosheres, jeta e Barry është ruajtur nga Vanessa, një luleshitës në Nju Jork. Ndërsa marrëdhëniet e tyre lulëzojnë, ai zbulon se njerëzit hanë mjaltë , dhe më pas vendos ti padis.
10/6
The Last Legion (2007) HD
8.7
HD
The Last Legion (2007) HD
Teksa Perandoria Romake shkatërrohet, Romulus Augustusi i ri largohet nga qyteti dhe drejtohet për në Britani për të gjetur mbështetësit e tij të fundit.
8.7/7
December Boys (2007) HD
5.5
HD
December Boys (2007) HD
Një verë, katër jetimët që janë rritur si miqtë të afërt, e gjejnë veten në konkurencë për vëmendjen e të njëjtave familje.
5.5/2