2009

Father and Guns (2009) HD
0
HD
Father and Guns (2009) HD
Për të shpëtuar jetën e policit të rrëmbyer nga një bandë me motorë , një baba dhe një djalë që nuk mund të qëndrojnë para syve të njëri-tjetrit, depërtojnë në një grup të aventurës në natyrë - terapi për baballarët dhe djemtë. Sfida më e madhe e tyre është të mbijetojnë në terapi pa u vrarë njëri-tjetrin.
0/0
Ajami (2009) HD
0
HD
Ajami (2009) HD
Ajami është një zonë e Tel Avivit në Izrael ku arabët, palestinezët, hebrenjtë dhe të krishterët jetojnë së bashku në një atmosferë të tensionuar. Omar, një arab izraelit, lufton për të shpëtuar familjen e tij nga një bandë e zhvatësve. Ai gjithashtu gjykon një vajzë të bukur të krishterë: Hadir. Malek, një punonjës palestinez i paligjshëm, përpiqet të mbledhë para ...
0/0
New York (2009) HD
0
HD
New York (2009) HD
Një histori për tre studentë që studiojnë në një Universitet të Nju Jorkut, jetët e të cilëve ndryshojnë nga pasojat e 11 shtatorit......
0/0
The Tournament (2009) HD
4
HD
The Tournament (2009) HD
Çdo shtatë vjet, në një qytet të zakonshëm zhvillohet  një turne vrasjesh i cili mundësohet nga disa miliarderë me mendje të sëmura.  Një betejë ndërmjet 30 kriminelëve më të mëdhenj në botë. Vetëm një prej tyre do të mbijetojë dhe ai do jetë fituesi i 10 milion dollarëve.
4/3
My Bloody Valentine (2009) HD
9.7
HD
My Bloody Valentine (2009) HD
Tom kthehet në qytetin e tij në dhjetë vjetorin e masakrës së Shën Valentinit nata që mori jetën e 22 njerëzve. Megjithatë, Tom gjen veten të dyshuar për kryerjen e vrasjeve.Asnjë nuk e do atë në qytet sepse,kishte vendosur të shiste minierën,të vetmen gjë që ai qytet kishte për tu ushqyer me bukë…
9.7/3
Green Street Hooligans 2 (2009) HD
0
HD
Green Street Hooligans 2 (2009) HD
Pas kulmit të "Green Street Hooligans", disa pjesëtarë të Uest Ham dhe Milluollit përfundojnë në burg. GSE shpejt zbulon mizorinë e jetës brenda sepse janë objektiv i vazhdueshëm i grupit më të shumtë në numër dhe më të mirë financuar të Milluollit...
0/0
The Rebound (2009) HD
10
HD
The Rebound (2009) HD
Në Nju Jork, një mama beqare magjeps komshiun e sapo ardhur, një djalë shumë me i ri se ajo...
10/1
Ghosts of Girlfriends Past (2009) HD
9
HD
Ghosts of Girlfriends Past (2009) HD
Konor Midi është lloji i mashkullit që ndahet me tre të dashura njëkohësisht, Me anë të një video-telefonate. Kështu që kur shkon në dasmën e të vëllait ai ka një qëllim të vetëm: të shkojë në shtrat me shoqëruesen e vetme të nuses që për njëfarë arsyeje i ka shpëtuar. Por fantazma e xhaxhait të tij të ndjerë Uejn, i ...
9/2
The Maiden Heist (2009) HD
10
HD
The Maiden Heist (2009) HD
Një komedi e përqëndruar në tre roje të sigurisë së muzeut, të cilët krijojnë një plan për të vjedhur veprat e artit në të cilat ata janë bashkangjitur pas transferimit në një muze tjetër.
10/2
High Life (2009) HD
0
HD
High Life (2009) HD
Katër të droguar të pashpresë planifikojnë të grabisin një bnakë por diçka e paparashikuar u prish planet...
0/0
Law Abiding Citizen (2009) HD
9.8
HD
Law Abiding Citizen (2009) HD
Një burrë i inatosur vendos të vëjë drejtësinë në duart e tij pasi gjykata liron vrasësit e gruas dhe vajzës së tij! Ai nuk shenjestron vetem vrasësit por dhe personat e përfshirë në gjykimin e çeshtjes!
9.8/5
Ultimate Heist (2009) HD
6
HD
Ultimate Heist (2009) HD
Klani Malakian, një familje gangsterash të pamëshirshëm, kontrollon krimin në Francën jugore. Në krye të tij, kumbari i fuqishëm Milo Malakian drejton jetën e tij me një grusht të hekurt. Trashëgimtari dhe biri i tij, Anton, ëndërron të lirohet dhe të marrë vendimet e tij. Por rrethi i brëndshëm i bandës i është gdhendur në gjak. Për t'u arratisur, atij ...
6/4
Harry Brown (2009) HD
0
HD
Harry Brown (2009) HD
Një ish-ushtarak i moshuar dhe i ve kërkon të hakmerret për vrasjen e shokut të tij më të mire, duke siguruar mënyrën e vet të drejtësisë...
0/0
Ninja (2009) HD
7.8
720p
Ninja (2009) HD
Një perëndimor i quajtur Kasei, studion arte marciale në Japoni. Atij i kërkohet të kthehet në Nju Jork në mbrojtje të  Yoroi Bitsu, një arkë që përmban armët e nixhës së fundit Konga.
7.8/6
Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans (2009) HD
7
HD
Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans (2009) HD
Terens MekDonaf është një detektiv për trafikim të narkotikëve dhe kumarxhinjëve në post-Katrina Nju Orlins duke hetuar vrasjen e pesë emigrantëve senegalez.
7/1