2016

Summer of 8 (2016) HD
3.5
HD
Summer of 8 (2016) HD
Tetë shokë e kalojnë ditën e tyre të fundit të verës në plazh para se të nisen për në universitet...
3.5/2
Cold Moon (2016) HD
10
HD
Cold Moon (2016) HD
Disa vrasje të mistershme, të lidhura me njëra tjetrën, ndodhin në një fshat të vogël. Sherifi përpiqet ta zbuloj vrasësin, por ai është gjithmonë një hap përpara...
10/2
Cut to the Chase (2016) HD
0
HD
Cut to the Chase (2016) HD
Maks Çeis, gjithmonë, është shpëtuar e mbrojtur nga motra e tij, Izobel. Një djalë problematik, kumarxhi, i cili hyn e del nga sallat e gjyqeve e burgu. Por, për një herë në jetë, është ai që duhet të shpëtojë motrën e tij, e cila është zhdukur. Në kërkim të saj, Maksi, do përballet me të vërteta që nuk i dinte ...
0/0
Sugar Mountain (2016) HD
7
HD
Sugar Mountain (2016) HD
Dy vëllezër, të nënshtruar ndaj fatit të tyre, mashtrojnë për një zhdukje në botën e egër të Alaskës në mënyrë që të kenë një histori të mrekullueshme shpëtimi për ta shitur, por mashtrimi rezulton të jetë më real se sa ata e planifikuan.
7/2
Tik Tok (2016) HD
3
HD
Tik Tok (2016) HD
Kur një bombardim ndodh gjatë një ndeshje futbolli midis Kinës dhe Koresë së Jugut, të dy vendet janë të përfshirë në një ndjekje të ashpër si macja me miun.
3/1
Kóblic (2016) HD
0
HD
Kóblic (2016) HD
Kapiteni Tomas Koblik largohet nga forcat ajrore sepse nuk donte të ndiqte urdhrat e ushtrisë diktatore në Argjentinë. Ai fshihet në një qytezë të vogël ku ligji i vetëm është sherifi Velarde, një kriminel me uniformë që ka lidhje me ushtrinë. Sherifi është mosbesues dhe djali i ri në qytezë e bezdis. Koblik kupton që duhet të largohet, por jo ...
0/0
11:55 (2016) HD
0
HD
11:55 (2016) HD
Pas kthimit në shtëpi, një Marinar Amerikan duhet të përballet me pasojat e një tragjedie të turpshme që e ka përcaktuar të kaluarën e tij para se të mbarojë koha.
0/0
City of Tiny Lights (2016) HD
0
HD
City of Tiny Lights (2016) HD
Në metropolin e Londrës moderne, të tejmbushur, një rast në dukje i pastër, i një personi të zhdukur çon një hetues privat në një botë të rrezikshme të fanatizmit fetar dhe intrigës politike...
0/0
Wolf Mother (2016) HD
7.7
HD
Wolf Mother (2016) HD
Në një përpjekje për të korrigjuar të kaluarën e tyre kriminale, një prostitutë, dikur një yll i Hollivudit dhe një hajdut i dështuar vendosin të kryejnë bashkë një vepër të mirë para se t'i japin lamtumirën kësaj bote që tashme për ta nuk mund t'u ofrojë më shumë.
7.7/3
Rocky Handsome (2016) HD
0
HD
Rocky Handsome (2016) HD
Kur një mafie droge rrëmben një vajzë 8-vjeçare, Kabir Ahlauati del në një mision për të gjetur rrëmbyesit dhe për ta shpëtuar vajzën nga rreziqet që i kanosen....
0/0
Re: Born (2016) HD
8.5
HD
Re: Born (2016) HD
Një ushtar i maskuar legjendar me një të shkuar misterioze vendos të çlirojë edhe njëherë bishën brenda vetes për të luftuar për ata që do...
8.5/2
Divines (2016) HD
7
HD
Divines (2016) HD
Një adoleshente me një familje të shkatërruar, e rritur në rrugët e një lagjeje në Paris, takohet me një kërcimtar që ia ndryshon jetën 360 gradë...
7/2
Triple 9 (2016) HD
10
HD
Triple 9 (2016) HD
Një bandë kriminelësh dhe policësh të korruptuar planifikojnë të vrasin një oficer policie për të kryer me sukses grabitjen më të madhe që kanë kryer ndonjëherë...
10/2
Teraa Surroor (2016) HD
0
HD
Teraa Surroor (2016) HD
Tara Uadia (Farah Karimaee), një këngëtare dhe e dashura e një banditi, Ragu (Himesh Reshammiya), shkon në Dublin pasi e fton një mik që ka në Facebook, por që kjo gjë i hap shumë telashe...
0/0
Hounds of Love (2016) +18
0
HD
Hounds of Love (2016) +18
Pasi një adoleshente rrëmbehet nga një çift misterioz, ajo duhet të përpiqet të mbijetojë duke i përçarë...
0/0