Fear the Walking Dead: Sezoni 1

Fear the Walking Dead: Sezoni 1

Aug. 23, 2015
Your rating: 8
8.7 9 votes

Pas një vargu paralajmëruesish ogurzi, këshilltari udhëzues Madison Clark dhe pjesa tjetër e familjes së saj janë të tronditur për të parë botën e tyre në një makth të zombies – të cilat së shpejti do të bëhen realitet i tyre i ri.

Serit

Loading...