Taboo: Sezoni 1

Taboo: Sezoni 1

Jan. 07, 2017
Your rating: 4
7.2 5 votes

1814: James Keziah Delaney kthehet në Londër nga Afrika dhe është rrethuar nga komplot, vrasjesh dhe tradhëti.

Serit

Loading...