13 Reasons Why

13 Reasons Why

Mar. 31, 2017
Your rating: 10
9.3 161 votes
Loading...

KRIJUESI

Diana Son
Creator

AKTORËT

Dylan Minnette isClay Jensen
Clay Jensen
Katherine Langford isHannah Baker
Hannah Baker
Christian Navarro isTony Padilla
Tony Padilla
Alisha Boe isJessica Davis
Jessica Davis
Brandon Flynn isJustin Foley
Justin Foley
Miles Heizer isAlex Standall
Alex Standall
Justin Prentice isBryce Walker
Bryce Walker
Devin Druid isTyler Down
Tyler Down
Ajiona Alexus isSheri Holland
Sheri Holland
Ross Butler isZach Dempsey
Zach Dempsey

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Pas vetëvrasjes së një vajze adoleshente, një shok klase merr një sërë kasetash që zbulojnë misterin e zgjedhjes së saj tragjike.

TITULLI ORIGJINAL13 Reasons Why
JA FILLOI ME DATËN:Mar. 31, 2017
PËRFUNDOI ME DATËN:Mar. 31, 2017
SEZONET1
SERIT13
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Mar. 31, 2017
2Sezona 2 May. 19, 2018

FILMA TË NGJASHËM

Loading...