Altered Carbon

Altered Carbon

Feb. 02, 2018
Your rating: 0
6.9 23 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

Joel Kinnaman isTakeshi Kovacs
Takeshi Kovacs
Renée Elise Goldsberry isQuellcrist Falconer
Quellcrist Falconer
James Purefoy isLaurens Bancroft
Laurens Bancroft
Martha Higareda isKristin Ortega
Kristin Ortega
Dichen Lachman isReileen Kawahara
Reileen Kawahara
Leonardo Nam isStronghold Kovacs
Stronghold Kovacs
Ato Essandoh isVernon Elliot
Vernon Elliot
Marlene Forte isAlazne Ortega
Alazne Ortega
Trieu Tran isMr. Leung
Mr. Leung

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Pas 250 vjetësh në akull, një i burgosur kthehet në jetë në një trup të ri me një shans për të fituar lirinë e tij: duke zgjidhur një vrasje me prirje të mendjes.

TITULLI ORIGJINALAltered Carbon
JA FILLOI ME DATËN:Feb. 02, 2018
PËRFUNDOI ME DATËN:Feb. 02, 2018
SEZONET1
SERIT10
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Feb. 02, 2018

FILMA TË NGJASHËM

Loading...