American Gods

American Gods

Apr. 30, 2017
Your rating: 0
9.1 35 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

Ricky Whittle isShadow Moon
Shadow Moon
Ian McShane isMr. Wednesday
Mr. Wednesday
Emily Browning isLaura Moon
Laura Moon
Pablo Schreiber isMad Sweeney
Mad Sweeney
Bruce Langley isTechnical Boy
Technical Boy

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Bazuar në romanin e fantazisë së Neil Gaiman për një ish-kon që bëhet partner udhëtues i një konman që rezulton të jetë një nga perënditë më të mëdha duke u përpjekur të rekrutojë trupa për të luftuar hyjnitë e ngritura.

TITULLI ORIGJINALAmerican Gods
JA FILLOI ME DATËN:Apr. 30, 2017
PËRFUNDOI ME DATËN:Jun. 18, 2017
SEZONET1
SERIT8
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Apr. 30, 2017

FILMA TË NGJASHËM

Loading...