Better Call Saul

Better Call Saul

Feb. 08, 2015
Your rating: 0
8.8 17 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

Bob Odenkirk isJimmy McGill
Jimmy McGill
Jonathan Banks isMike Erhmantraut
Mike Erhmantraut
Rhea Seehorn isKim Wexler
Kim Wexler
Patrick Fabian isHoward Hamlin
Howard Hamlin
Michael Mando isNacho Varga
Nacho Varga
Michael McKean isChuck McGill
Chuck McGill

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Gjashtë vjet para se Saul Goodman të takohet me Walter White. Ne e takojmë atë kur njeriu që do të bëhet Saul Goodman njihet si Jimmy McGill, një avokat i vogël që kërkon për fatin e tij dhe, më shumë menjëherë, nxitimin për të arritur qëllimet. Puna së bashku, dhe, shpesh, kundër Jimmy, është “fixer” Mike Erhmantraut. Seri do të ndjekë transformimin e Jimmy në Saul Goodman, njeriu që e vë “kriminel” në “avokat penal”.

TITULLI ORIGJINALBetter Call Saul
JA FILLOI ME DATËN:Feb. 08, 2015
PËRFUNDOI ME DATËN:Apr. 18, 2016
SEZONET2
SERIT20
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Feb. 08, 2015

FILMA TË NGJASHËM

Loading...