Carnival Row

Carnival Row

Aug. 29, 2019
Your rating: 0
6.7 12 votes
Loading...

KRIJUESI

Creator

AKTORËT

Orlando Bloom isRycroft '
Rycroft '
Cara Delevingne isVignette Stonemoss
Vignette Stonemoss
Karla Crome isTourmaline
Tourmaline
Indira Varma isPiety Breakspear
Piety Breakspear
Tamzin Merchant isImogen Spurnrose
Imogen Spurnrose
Simon McBurney isRunyan Millworthy
Runyan Millworthy
Arty Froushan isJonah Breakspear
Jonah Breakspear
Andrew Gower isEzra Spurnrose
Ezra Spurnrose
Jared Harris isAbsalom Breakspear
Absalom Breakspear

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Në një qytet mistik dhe të errët, të mbushur me njerëz, zana dhe krijesa të tjera, një detektiv policie heton një seri vrasjesh të frikshme të rrafshuara kundër popullsisë zanash. Gjatë hetimit të tij, detektivi bëhet i dyshuari kryesor dhe duhet të gjejë vrasësin e vërtetë për të pastruar emrin e tij.

TITULLI ORIGJINALCarnival Row
JA FILLOI ME DATËN:Aug. 29, 2019
PËRFUNDOI ME DATËN:Aug. 29, 2019
SEZONET1
SERIT8
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Aug. 29, 2019

FILMA TË NGJASHËM

Loading...