Dark

Dark

Dec. 01, 2017
Your rating: 0
8.5 27 votes

Krijuesi

Aktoret

Oliver Masucci isUlrich Nielsen
Ulrich Nielsen
Maja Schöne isHannah Kahnwald
Hannah Kahnwald
Jördis Triebel isKatharina Nielsen
Katharina Nielsen
Daan Lennard Liebrenz isMikkel Nielsen
Mikkel Nielsen
Lisa Vicari isMartha Nielsen
Martha Nielsen
Moritz Jahn isMagnus Nielsen
Magnus Nielsen
Paul Lux isBartosz Tiedemann
Bartosz Tiedemann
Karoline Eichhorn isCharlotte Doppler
Charlotte Doppler
Louis Hofmann isJonas kahnwald
Jonas kahnwald
Deborah Kaufmann isRégina Tiedemann
Régina Tiedemann

Video trailer

Fotot nga Seriali

Pershkrimi

Një fëmijë i zhdukur bën që katër familje të ndihmojnë njëri-tjetrin për përgjigje. Ajo që ata nuk mund ta imagjinonin ishte se ky mister do të lidhej me sekretet e panumërta të qytetit të vogël.

Titulli origjinalDark
Ja filloi me daten:Dec. 01, 2017
Perfundoi me daten:Dec. 01, 2017
Sezonet1
Episodat10
StatusiReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Dec. 01, 2017

Filma te ngjashem

Loading...