Dogs of Berlin

Dogs of Berlin

Dec. 07, 2018
Your rating: 0
7 8 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

Felix Kramer isKurt Grimmer
Kurt Grimmer
Fahri Yardım isErol Birkan
Erol Birkan
Antonio Wannek isHans Kuscha
Hans Kuscha
Hannah Herzsprung isTrinity Sommer
Trinity Sommer
Tayfun Bademsoy isEmre Birkan
Emre Birkan

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Një vrasje politikisht e ndjeshme detyron dy detektiva të ndryshëm në një betejë me nëntokën e Berlinit dhe një konfrontim me korrupsionin e tyre.

TITULLI ORIGJINALDogs of Berlin
JA FILLOI ME DATËN:Dec. 07, 2018
PËRFUNDOI ME DATËN:Dec. 07, 2018
SEZONET1
SERIT10
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Dec. 07, 2018

FILMA TË NGJASHËM

Loading...