Dracula

Dracula

Jan. 01, 2020
Your rating: 0
7.3 23 votes

Krijues

Cast

Claes Bang isDracula
Dracula
Dolly Wells isSister Agatha van Helsing
Sister Agatha van Helsing

Video trailer

Images

Synopsis

Transilvani, 1897. Konti Drakula që pi shumë gjak po vizaton planet e tij kundër Londrës Victoriane.

Original titleDracula
Firt air dateJan. 01, 2020
Last air dateJan. 03, 2020
Seasons1
Episodes3
StatusEnded

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Jan. 01, 2020

FILMA TE NGJASHEM