El Chapo (2017) HD

El Chapo (2017) HD

Apr. 23, 2017
Your rating: 0
9.3 191 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Një vështrim në jetën e famëkeqit të famshëm të drogës, El Chapo, që nga ditët e tij të hershme në vitet 1980 që punonin për kartelën Guadalajara, për ngritjen e tij në pushtet gjatë viteve ’90 dhe rënien e tij përfundimtare në 2016.

TITULLI ORIGJINALEl Chapo
JA FILLOI ME DATËN:Apr. 23, 2017
PËRFUNDOI ME DATËN:Sep. 24, 2017
SEZONET2
SERIT10
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Apr. 23, 2017
2Sezona 2 Dec. 15, 2017
3Sezona 3 Jul. 09, 2018

FILMA TË NGJASHËM

Loading...