Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead

Aug. 23, 2015
Your rating: 0
7.6 28 votes

KRIJUESI

AKTORËT

Kim Dickens isMadison Clark
Madison Clark
Cliff Curtis isTravis Manawa
Travis Manawa
Frank Dillane isNick Clark
Nick Clark
Mercedes Mason isOfelia Salazar
Ofelia Salazar

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Çfarë do të dukej bota sikur të transformohej në apokalipën e tmerrshme të përshkruar në “The Walking Dead”? Ky spin-off i vendosur në Los Angeles, duke ndjekur karaktere të reja kur ata përballen me fillimin e fundit të botës.

TITULLI ORIGJINALFear the Walking Dead
JA FILLOI ME DATËN:Aug. 23, 2015
PËRFUNDOI ME DATËN:Jul. 09, 2017
SEZONET3
SERIT29
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Aug. 23, 2015
2Sezona 2 Apr. 10, 2016
Loading...