Heroes Reborn

Heroes Reborn

Sep. 24, 2015
Your rating: 0
8.7 34 votes
Loading...

KRIJUESI

Tim Kring
Creator

AKTORËT

Jack Coleman isNoah Bennet
Noah Bennet
Zachary Levi isLuke Collins
Luke Collins
Kiki Sukezane isMiko Otomo
Miko Otomo
Judi Shekoni isJoanne Collins
Joanne Collins
Robbie Kay isTommy Clarke
Tommy Clarke
Rya Kihlstedt isErica Kravid
Erica Kravid
Henry Zebrowski isQuentin Frady
Quentin Frady
Gatlin Green isEmily Duval
Emily Duval
Ryan Guzman isCarlos Gutierrez
Carlos Gutierrez

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Fenomeni mbinatyror fillon përsëri me një kulture të freskët të heronjve frymëzues, të cilët marrin përsipër luftën e fundit midis atyre me aftësi të jashtëzakonshme dhe atyre me motive të egra për të gjuajtur dhe shfrytëzuar fuqitë e tyre. Aventurat epike presin këta aleatë të autorizuar sapo kalojnë shtigjet me disa nga personazhet origjinale, duke zhbllokuar fatin misterioz të universit dhe vendin e tyre brenda saj.
 
TITULLI ORIGJINALHeroes Reborn
JA FILLOI ME DATËN:Sep. 24, 2015
PËRFUNDOI ME DATËN:Jan. 21, 2016
SEZONET1
SERIT13
STATUSIEnded

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Sep. 24, 2015

FILMA TË NGJASHËM

Loading...