How I Met Your Mother

How I Met Your Mother

Sep. 19, 2005
Your rating: 0
8 87 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

Josh Radnor isTed Mosby
Ted Mosby
Jason Segel isMarshall Eriksen
Marshall Eriksen
Cobie Smulders isRobin Scherbatsky
Robin Scherbatsky
Neil Patrick Harris isBarney Stinson
Barney Stinson
Alyson Hannigan isLily Aldrin
Lily Aldrin

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Si e kam takuar Nënën tuaj është një sitcom amerikan që fillimisht transmetoi në CBS nga 19 shtatori 2005, deri më 31 mars 2014. Seri ndjek karakterin kryesor Ted Mosby dhe grupin e shokëve të tij në Manhatan. Si një pajisje inkuadrim, Ted, në vitin 2030, i tregon djalit dhe vajzës ngjarjet që çuan në takimin e tij me nënën e tyre.

TITULLI ORIGJINALHow I Met Your Mother
JA FILLOI ME DATËN:Sep. 19, 2005
PËRFUNDOI ME DATËN:Mar. 31, 2014
SEZONET9
SERIT208
STATUSIEnded

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Sep. 19, 2005

FILMA TË NGJASHËM

Loading...